Chcesz poznać najstarszą technikę poruszania się w głębokim śniegu? Pragniesz doświadczyć piękna zimy z dala od zatłoczonych tras narciarskich, uciec od wyciągów, armatek, ratraków? Masz ochotę zejść ze szlaku i wytyczyć własną trasę przez zaśnieżone Beskidy? Załóż rakiety śnieżne - wynalazek północnoamerykańskich Indian - i wyrusz tam, gdzie chcesz, nie zważając na zaspy i strome zbocza. Podchodzenie pod górę jest możliwe nawet w głębokim śniegu, a schodząc w dół poczujesz się, jakbyś płynął po białym puchu. Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji poznania Beskidów w zimowej scenerii. Organizujemy dla naszych klientów wycieczki po okolicznych górach, a trasę dopasujemy do życzeń oraz możliwości uczestników.

Cena od osoby:45zł
Czas trwania wycieczki 4-6 godz.
Oferta skierowana do grup od 6os.

GÓRY NOCĄ

Jeśli chcecie Państwo przeżyć niepowtarzalną przygodę, wędrując pod rozgwieżdżonym niebem, wśród ośnieżonych drzew, zapraszamy do udziału w wieczornej wędrówce!!! Opieka profesjonalnego przewodnika, oraz niezawodny sprzęt zagwarantują Państwu niezapomniane wrażenia oraz bezpieczeństwo!!!

Cena od osoby:55zł
Czas trwania wycieczki około 4-5 godz.
Oferta skierowana do grup od 6os.

PAKIET ZIMOWY 3xP

1. PARK LINOWY ZIMĄ
2. PAINTBALL
3. PRZYGODA NA RAKIETACH ŚNIEŻNYCH

 

Cena od osoby 150zł.
Czas trwania 7-8 godz.
Oferta skierowana dla grup od 10os.

 

To oferta dla najbardziej wymagających. Jeśli macie Państwo ochotę na uatrakcyjnienie swojego pobytu w Beskidach, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 3xP. Cena obejmuje wstęp do parku linowego w Ustroniu na górze Równica lub Czantoria, zabawę w Paintball (pełny ekwipunek +100pocisków), wycieczkę na rakietach śnieżnych, ciepły posiłek w przerwie.

WYPOŻYCZALNIA RAKIET ŚNIEŻNYCH

 
Chcesz na własną rękę lub z przyjaciółmi podziwiać piękno ośnieżonych stoków, rozkoszować się zimowym słońcem czy skrzypiącym pod stopami śniegiem? Zapraszamy do wypożyczalni rakiet śnieżnych działającej przy parku linowym w Ustroniu.
 
Wystarczy jeden telefon pod numer 501 22 18 33, a my wypożyczymy Ci cały sprzęt, potrzebny do zimowych wycieczek. Przy zamówieniu powyżej 5 par, sprzęt dostarczymy do klienta na terenie Ustronia, Wisły oraz Brennej.
 
 

RAKIETY ŚNIEŻNE TSL ESCAPE - cena wypożyczenia pary 30zł/dobę Rakiety, które zdobyły już miano "kultowych". Model przeznaczony dla osób ważących nawet 140 kilogramów. Dają duże możliwości tym, którzy podczas zimowych wypraw potrzebują wszystkiego, co najlepsze.

Bardzo wygodne wiązanie "kołatkowe" pozwala na łatwe i sprawnie dopasowanie do każdego buta w rozmiarze od 35 do 46. "Przednie zęby" ułatwiają wspinaczkę i zapobiegają osuwaniu się - podobnie jak 6 kolców zabezpieczających. Blokada piętki pomaga sprawnie pokonywać przeszkody, a podpiętek - zmieniając kąt nachylenia rakiety - znacznie ułatwia podchodzenie.

     
  KIJKI TREKKINGOWE FIZAN - cena wypożyczenia pary 10zł/dobę
     
  STUPTUTY VAUDE - cena wypożyczenia pary 10zł/dobę
  LATARKA CZOŁOWA PETZL - cena wypożyczenia 10zł/dobę  

 

 

Parki Linowe  I  Imprezy Integracyjne  Budowa Parków Linowych  Programy dla Szkół  Kontakt   

                                                                                    Projekt, zdjęcia, utrzymanie i wykonanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl